Przykładowe strony nowych Alicji

ajponiaJak z tytułu wynika – w dzisiejszym menu będą przykładowe strony (więcej niż jedna!) z ostatnio wydanych w Japonii Alicji. I wcale nie chodzi o trzy ostatnie – tylko o sześć! I nie będzie to jedna, bidna stronka, ale nieco więcej. A jak je zobaczyć? W tytule każdej mangi macie linka, a na dole strony (do której zostaniecie przekierowani) nawigację, dzięki której można “przewracać kartki”. Osobiście tego czegoś nie zauważyłam w pierwszej chwili – dlatego lojalnie informuję 🙂

Heart no Kuni no Alice – Tokei Usagi to Gogo no Koucha o (Mamenosuke Fujimaru) – słitaśny Peter w wydaniu Fujimaru. Aż pieniążki same wylatują na spotkanie z angielskim wydaniem, które pojawi się w wakacje.

Heart no Kuni no Alice – Guinea Pig to Seiya no Kusabi ~Woderful Twin World~ (Merako Asayama) – Alicja jakaś dużawa, pulchnawa, ale ogólnie nie jest żle. Mam wrażenie, że na kadrach jest strasznie pusto.

Heart no Kuni no Alice – Koi to Arashi to Hanadokei ~Woderful Twin World~ (Sai Asai) – ta sama autorka narysowała Knight’s Knowledge, więc wiadomo czego się spodziewać. Ostrze sobie pazurki na ten tom.

Alice in Junk Box Dia (Mamenosuke Fujimaru) – to zdecydowanie jest kraina Diamentów (zwróćcie uwagę na strój Graya). Zapewne Seven Seas dość szybko wyda ten tom. Czekam.

Clover no Kuni no Alice – Sayonara no Yukue ~Wonderful Wonder World~ (Job) – czyli kolejny koszmarek. Kreska Job trochę się poprawiła, ale to wciąż coś znacznie odstającego od tego co bym chciała widzieć.

Heart no Kuni no Alice – Koi no Tamago wa Korogari Ochite ~Wonderful Twin World~ (Anyo Nekono) – czyli spin-off od autorki Czerwonej Nici Przeznaczenia (przy okazji link do recenzji). Zapowiada się ciekawie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s